مراسم معارفه مهندس ملکیان و تجلیل از خدمات مهندس آزاد در کارخانه برگزار شد

نوشته شده در یکشنبه, 19 دی 1395 13:20

 

با حضور دبیر مجمع شرکتهای وابسته به سازمان 

مراسم معارفه مهندس ملکیان و تجلیل از خدمات مهندس آزاد در کارخانه برگزار شد

 طی مراسمی که با حضور آقای مهندس رضایی دبیر مجمع شرکتهای وابسته به سازمان و آقای حسین رضازاده قهرمان اسطوره ای وزنه برداری کشورمان (قهرمان دو دوره المپیک سیدنی و آتن) و عضو شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از مدیران و کارگران پرتلاش و خستگی ناپذیر شرکت سیماچوب در محل کارخانه برگزار شد، از زحمات و خدمات آقای مهندس علی آزاد طی دوره مدیریت شان در سیماچوب تقدیر و تجلیل بعمل و آقای مهندس اصغر ملکیان بعنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت سیماچوب معرفی گردید.

   در ادامه مراسم مهندس ملکیان اولویت های برنامه کاری خود را مطرح و تاکید نمود برای رسیدن به اهداف مورد نظر و موفقیت های پیش بینی شده میبایست اعتقاد  و ایمان قوی داشته باشید و این مسأله با داشتن تیمی مصمم، با انگیزه و با اراده دست یافتی است و پرسنل بی تفاوت و بی اعتقاد جایی در این شرکت نخواهد داشت، حال برای جبران گذشته و بهبود شرایط، می بایست همت و اهتمام مضاعفی را داشته باشید تا سیماچوب مبدل به یک برند برتر و متمایز گردد.

   همچنین در این مراسم مهندس رضایی دبیر مجمع شرکتهای وابسته و سرپرست صندوق بازنشستگی سازمان صداوسیما ضمن تشکر از تلاشهای صادقانه آقای مهندس آزاد، اذعان داشتند شرکت سیماچوب بلحاظ ظرفیت و قابلیتهای بالقوه در طراحی و اجرا از جایگاه ویژه برخوردار است و می بایست با جذب کارها و پروژه هایی جدید رتبه ی نخست کشوری را در کمیّت و کیفیت بدست آورد. ایشان در ادامه بخش طراحی را از مهم ترین حوزه ها در صنعت چوب و دکوراسیون عنوان و توجه خاص به این بخش را خواستار شدند. ایشان در خاتمه واگذاری طراحی و اجرای دکور و استودیوی انتخابات ریاست جمهوری 96 به مجموعه سیماچوب را ماحصل اعتماد و اعتقاد مدیریت ارشد سازمان عنوان و همینطور واگذاری و اجرای"پنج میلیارد تومان"پروژه به این شرکت حاکی از حمایت و توجه ویژه سازمان به سیماچوب میباشد.

 این مراسم با بازدید از خط تولید کارخانه و بررسی پروژه ها و برنامه های کاری شرکت توسط آقای مهندس رضایی پایان پذیرفت.