شرکت سیماچوب برنده جایزه ملی کیفیت

نوشته شده در شنبه, 11 دی 1395 16:20

این جایزه و لوح تلاشگر برتر کیفیت را رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به آقای مهندس علی آزاد و 7 مجموعه موفق دیگر اعطا نمودند.

همچنین آقایان مهندس اهدایی مدیرکارخانه سیماچوب و مهندس رحیم زاده مدیرفروش شرکت، لوح تلاشگر کیفیت را دریافت نمودند.

ششمین جشنواره تلاشگران کیفیت در تاریخ نهم دی ماه سال جاری درمحل سالن همایش برج میلاد تهران وبا حضور 1700نفر از مدیران و کارشناسان صنایع کشور در بخش های دولتی و خصوصی برگزار گردیده است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن تاکید بر اهمیت کیفیت در بهبود زندگی اجتماعی، کیفیت را لازمه رشد و پیشرفت کشور و نیل به اقتصاد مقاومتی دانستند.

ایشان توسعه علم و دانش در کشور را یکی از راههای ارتقاء کیفیت دانسته و اطلاع از آخرین یافته های علمی دنیا در هر زمینه ای را پیش نیاز این ارتقاء دانسته اند.

ایشان بازنگری در سیاستهای کلی نظام را که با اجازه مقام معظم رهبری صورت خواهد گرفت رافرصت مناسبی دانستند که به کشور اجازه می دهد روند سریع پیشرفت علوم و تکنولوژی را در سند جدید مدنظر قرار دهد.

آقایان دکتر عبدالله جاسبی رئیس جشنواره، دکتر بهروز ریاحی دبیرعلمی جشنواره، دکتر منوچهر منطقی عضو شورای سیاستگذاری، مهندس احمدپور فلاح رئیس اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا و دکتر حمید گورابی رئیس پژوهشگاه رویان از اعضای شورای سیاستگذاری و برگزارکننده این همایش بودند.