طراحی سایت
يكشنبه 7 خرداد 1402.
.

اخبار

دعوت از کارگاه های تولیدی برای مشارکت در نمایشگاه خانگی

شرکت سیما چوب در نظر دارد جهت افزایش سطح رفاه اقتصادی کارکنان رسانه ملی، اقدام به برپایی نمایشگاه خانگی نماید.

در این راستا ضمن برخورداری از سالها تجربه، امکانات وسیع و تجهیزات پیشرفته؛ دامنه فعالیت خود را گسترش داده و کارگاه های تولیدی خارج از مجموعه را نیز به همکاری و مشارکت دعوت می نماید.

افزایش تعامل با کارگاه های تولیدی فعال در زمینه های چوب، فلز، پلاستیک  و صنایع الکترونیک، تنها یکی از اهداف سیماچوب در تغییرات ساختاری و رویکرد جدید این شرکت است.

متقاضیان مشارکت و همکاری در این طرح میتوانند جهت اطلاع بیشتر، در ساعات اداری با شماره تلفن های 02164488300 الی 10 تماس حاصل نمایند.

بازدید قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما از مجتمع کارخانه سیماچوب

جناب آقای دکتر حسین رضی قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما در امور اقتصادی، روز چهارشنبه نهم آذرماه، مصادف با ولادت با سعادت حضرت زینب سلام علیها، از مجتمع کارخانه سیما چوب بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی جناب آقای حسامی، مدیر عامل و نیز هیئت مدیره و جمعی از مدیران صورت گرفت، ایشان از زحمات کارگران و کارمندان پرتلاش شرکت سیما چوب تقدیر و تشکر کرد.

دکتر رضی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» ، توصیه هایی جهت راه اندازی مجدد خط تولید، بهره برداری هرچه بیشتر از ظرفیت تولیدی کارخانه و افزایش بازدهی ارائه نمود.

وی همچنین تأکید کرد: مدیران مجموعه وضع موجود را بررسی نموده و با پشتکار و بردباری راه برون رفت از مشکلات احتمالی را پیدا کنند و با روحیه جهادی در صدد رفع مشکلات باشند.

در ادامه جناب آقای حسامی مدیر عامل سیماچوب ضمن خوش آمدگویی به دکتر رضی و هیئت همراه و ارائۀ گزارشی از مشکلات وضع موجود، از زحمات پرسنل و کارکنان تشکر و قدردانی کرد و این نوید را داد که با تلاش مضاعف و صبر و تحمل همکاران، مجموعه سیما چوب، به سرعت در مسیر پیشرفت و ارتقاء و نزدیک شدن به اهداف خود گام خواهد برداشت.

اطلاعیه مهم سیماچوب درخصوص سوء استفاده از نام و برند این شرکت

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، شرکت مجتمع صنایع چوب، فلز، پلاستیک و الکترونیک سیماچوب «متعلق به سازمان صدا و سیما»؛ هیچگونه نمایندگی در سطح کشور ندارد. و کلیه عناوین اصلی، فرعی و نزدیک به برند ملی شرکت سیماچوب در مراکز تولیدی، فروشگاه‌ها، سایت‌های اینترنتی، نرم‌افزارهای ارتباطی و غیره در فضای حقیقی و مجازی که مشاهده می‌شود، کاملا جعلی بوده و هیچ ارتباطی با شرکت سیماچوب ندارد.

بدیهی است، این شرکت حق پیگیری قانونی با متخلفین و متقلبین را در این خصوص برای خود محفوظ می‌داند.

مشخصات کامل دفتر و کارخانه سیماچوب در همین سایت معرفی شده و در دسترس می‌باشد.

انتصاب مدیرعامل جدید سیماچوب

طی حکمی از سوی دکتر حسین رضی، قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما در امور اقتصادی و رئیس مجامع شرکتهای وابسته به سازمان صدا و سیما، مهندس حسین حسامی به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مجتمع صنایع چوب، فلز، پلاستیک و الکترونیک سیماچوب منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: انجام امور جاری شرکت و ساماندهی آنها بر مبنای اساسنامه و آئین نامه های مصوب با رعایت صلاح و صرفه شرکت و بهره گیری از نیروهای ارزشی، مجرب و کارآمد و انجام اصلاحات لازم و برنامه ریزی دقیق و عالمانه برای مولدسازی ظرفیتهای موجود و ایجاد ظرفیتهای جدید و سرعت بخشی به فعالیتهای آتی طبق سیاستهای اعلامی بر اساس قوانی و ضوابط در هماهنگی با دفتر مجامع شرکتهای وابسته مورد توقع و انتظار است.

همچنین طی حکم دیگری از سوی دکتر حسین رضی قائم مقام ریاست سازمان صدا و سیما، مهندس سید خلیل تهامی، به عضویت هیئت مدیرۀ سیما چوب منصوب شد.

تمامي حقوق سايت محفوظ است . شرکت سیما چوب 1393
طراحی وب سایت و اجرا توسط رایان