طراحی سایت
چهارشنبه 3 مرداد 1403.
.

بازدید قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما از مجتمع کارخانه سیماچوب

جناب آقای دکتر حسین رضی قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما در امور اقتصادی، روز چهارشنبه نهم آذرماه، مصادف با ولادت با سعادت حضرت زینب سلام علیها، از مجتمع کارخانه سیما چوب بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی جناب آقای حسامی، مدیر عامل و نیز هیئت مدیره و جمعی از مدیران صورت گرفت، ایشان از زحمات کارگران و کارمندان پرتلاش شرکت سیما چوب تقدیر و تشکر کرد.

دکتر رضی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» ، توصیه هایی جهت راه اندازی مجدد خط تولید، بهره برداری هرچه بیشتر از ظرفیت تولیدی کارخانه و افزایش بازدهی ارائه نمود.

وی همچنین تأکید کرد: مدیران مجموعه وضع موجود را بررسی نموده و با پشتکار و بردباری راه برون رفت از مشکلات احتمالی را پیدا کنند و با روحیه جهادی در صدد رفع مشکلات باشند.

در ادامه جناب آقای حسامی مدیر عامل سیماچوب ضمن خوش آمدگویی به دکتر رضی و هیئت همراه و ارائۀ گزارشی از مشکلات وضع موجود، از زحمات پرسنل و کارکنان تشکر و قدردانی کرد و این نوید را داد که با تلاش مضاعف و صبر و تحمل همکاران، مجموعه سیما چوب، به سرعت در مسیر پیشرفت و ارتقاء و نزدیک شدن به اهداف خود گام خواهد برداشت.

تمامي حقوق سايت محفوظ است . شرکت سیما چوب 1393
طراحی وب سایت و اجرا توسط رایان