طراحی سایت
شنبه 2 شهريور 1398.
.

دریافت نشان زرین استقامت ملی توسط شرکت سیماچوب

 

 

 

 سیماچوب  پیشرو در طراحی ، تولید و اجرای دکوراسیون وتجهیزات اداری موفق به دریافت نشان زرین استقامت ملی در تولید و خدمات شد.

اجلاس استقامت ملی در تولید و خدمات با حضور  "دکتر شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور"، "دکتر یزدانی رییس سازمان شهرک های صنعتی کشور " و "دکتر خزایی رییس کل سازمان سرمایه گذاری خارجی" در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما برگزار شد.

شرکت سیماچوب در پانزدهمین اجلاس مدیران معتبرترین شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایرانی موفق به دریافت نشان زرین استقامت در تولید و خدمات شد و از تلاش و خدمات مدیرعامل محترم شرکت سیماچوب "مهندس اصغر ملکیان"تشکر و قدردانی شد.

یکی از محورهای اصلی این همایش فرصت های سرمایه گذاری در صنایع کوچک و شهرک های صنعتی بود که ضمن تقدیر از معتبرترین شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایرانی و هم چنین تقدیر از فعالان حوزه سرمایه گذاری و کارآفرینی و همچنین در خصوص تعامل بیشتر نهادهای دولتی با بخش خصوصی و نیز بهره گیری هر چه بیشتر از سرمایه های بومی در راستای رونق و رشد اقتصادی، بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

هدف از برگزاری این همایش ، ایجاد فرصت های هم اندیشی و تبادل دستاوردهای فعالان در حوزه تولید و خدمات، بررسی راهکارهای توسعه و تولیدات ملی با محوریت خوداتکایی ، بررسی علل کامیابی یا عدم توفیق اجرای سیاست های کلی نظام در حوزه صنایع پایه کشور مطرح شده است .

در این نشست یک روزه بررسی راهکار های تحقق سیاست های کلی در حمایت از تولیدات و خدمات ملی ، بررسی اثرات رفع تحریم و تحولات در تولید ملی ، بررسی فرصت های اشتغال زایی و جذب نیروها در صنایع ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 

تمامي حقوق سايت محفوظ است . شرکت سیما چوب 1393
طراحی وب سایت و اجرا توسط رایان